Betebet Para Çekim Limitleri

Betebet para çekme işlemleri için kullanıcıların olabildiğince düşük limitler sunarak hızlı bir şekilde çekim işlemi gerçekleştirmenizi sağlar. Çekim işlemlerinde kullanıcıların mutlaka sitenin belirlemiş olduğu limitlere uygun bir şekilde hareket etmeleri şarttır. Para çekim limitlerine uygun hareket ettiğinizde herhangi bir şekilde sorun yaşamadan rahatlıkla paranızın hesabınıza aktarılmasını kısa süre içerisinde sağlayabilirsiniz. Para çekim limiti olarak en düşük 100 TL belirlenmiştir. 100 TL altında herhangi bir şekilde çekim talimatı verdiğinizde paranız hesabınıza yatmayacaktır. O yüzden mutlaka işlemlerinizi gerçekleştirirken sitenin belirlemiş olduğu ödeme limitlerine dikkat etmelisiniz.

Betebet minik para çekmenin biti ne kadar denildiğinde en düşük 100 TL değerinde çekim gerçekleştirebilir en fazla 30.000 TL değerinde çekim talimatı verebilirsiniz. Aşağıda yer alan ödeme yöntemlerinden bir tanesini tercih ederek rahatlıkla çekim talimatı verebilirsiniz.

TL Nakit

Cepbank

Neteller

Ecopayz

TL nakit çekim işlemi gerçekleştirecek olan kişilerin mutlaka bankaların çalışma saatlerine uygun şekilde talimat vermeleri de önemlidir. Aksi takdirde paranız hesabınıza ertesi gün geçecektir. O yüzden mutlaka çalışma saatlerini uygun şekilde işlem gerçekleştirmeye dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda kullanıcıların ödeme işlemlerinde herhangi bir şekilde şüpheli işlemin oluşmaması için nüfus cüzdanı belgesini de siteye göstermeleri gerekiyor. Nüfus cüzdanı belgesi gösterdiğinizde çok daha güvenilir bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aylık para çekme limiti ne kadar denildiğinde normal bir kullanıcı aylık olarak en fazla 100.000 TL değerinde çekim işlemi gerçekleştirebilir. VIP kullanıcıları için ise bu çekim limiti çok daha yüksektir. İşlemlerinizi gerçekleştirirken sitenin ödeme kurallarını dikkat ettiğinizde herhangi bir sorunla karşılaşmadan rahatlıkla bahis yapmaya devam edebilirsiniz. Sadece kullanıcıların dikkat etmesi gereken şey limitler çekim saatleri olup aynı zamanda nüfus cüzdanı belgenizi de gösterdiğinizde çok daha güvenilir işlem yapabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden de kullanıcılar rahatlıkla ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Yukarıda yer alan yöntemlerin her biri mobil uygulamada da yer almaktadır. Uygulamada çok daha pratik işlem gerçekleştirmeniz mümkün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*